Камінь штучний декоративний

. Опубликовано в Строительство домов

Камінь штучний декоративний

Камінь штучний декоративний увійшов в наше життя кілька десятків років тому і відразу ж відсунув природний аналог на дальні позиції. Затребуваність неприродної декоративного матеріалу не випадкова, штучно зроблений облицювальний матеріал володіє високою технологічністю, зручністю і просте використання. Оздоблення фасадів споруд з використанням неприродної декоративного каменю вимагає набагато менше фінансових витрат, ніж проведення облицювальних робіт за допомогою каменів природного походження.Використання для облицювання фасадів споруд натуральних каменів вимагає серйозної підготовки поверхні. Камені природного походження кріплять до основи за допомогою анкерних болтів, або споруджують спеціальну конструкцію. Укладання натурального оздоблювального матеріалу передбачає використання дорогих клеїв і так далі. Проводити роботи по кладці каменю природно походження повинен кваліфікований фахівець, а роботи майстра коштують дуже дорого.

Камінь штучний декоративний набагато полегшує роботи з облицювання. Наприклад, поверхня з цегли або бетону не потрібно спеціально готувати, так як вона має аналогічні фізичні властивості з натуральним декоративним каменем.Штучно вироблений камінь набагато легше піддається обробці, ніж камінь природного походження. Дуже важливо, що увазі споживача пропонується закруглений камінь штучний декоративний, що значно полегшує облицювання дверних і віконних прорізів.Камінь неприродні в точності повторює колір і структуру дикого каменю, але при всьому при цьому важить в півтора рази легше, що впливає на його транспортування і кріплення до поверхні. Завдяки тому, що одна сторона ненатурального каменя рівна і шорстка, його укладання нічим не відрізняється від процедури укладання плитки.

Окремо треба сказати про переваги тонкостінного цегли. Несправжній цегла тонше натурального аналога, це робить камінь штучний декоративний затребуваним при проведенні оздоблювальних робіт всередині приміщення.Використовуючи імітацію цегли, можна заощадити простір, що вкрай необхідно завжди. Безсумнівна перевага тонкостінного цегли полягає в тому, що з його допомогою можна створити імітацію не тільки нової цегляної кладки, але і старої, а це актуально при реставрації старих споруд — тоді, коли немає інших способів відтворити старовинну обробку.Зазначимо, що імітація цегли являє собою найбільш доступну за ціною різновид штучно виробленого каменю.Тонкостінний камінь штучний декоративний, або іншими словами, декоративний цегла коштує від 15 до 20 доларів за квадратний метр, в той час, як камінь штучний декоративний в середньому коштує від двадцяти 25 до 30 доларів за квадратний метр.Ще раз хочеться зауважити, що використання штучно виробленого декоративного облицювального матеріалу завдяки його технологічності, невеликій вазі і легкості монтажу здешевлює роботи з облицювання фасадів і внутрішніх поверхонь порівняно з використанням дикого каменю. Застосовуючи камінь штучний декоративний за відносно невеликі терміни можна отримати «кам’яний» будинок, побудов з бетону або дерева. Облицювальний камінь зробить фасад споруди оригінальним, розкішним і стане для нього захистом від несприятливого впливу атмосферних явищ.

Підготовці до облицювальних робіт фасадів

Як раніше було сказано фасади, виконані з цегли або бетону, не потребують попередньої підготовки, так як мають схожі з облицювальною декоративним каменем фізичні властивості. А ось, що стосується фасадів, виготовлених з матеріалів, фізичні властивості яких відрізняються від властивостей ненатурального облицювальної каменю, то вони потребують ретельної попередньої обробки. Особливо обережно треба підходити до облицювання штучно виробленим декоративним каменем поверхонь з гіпсокартону.Для облицювання гіпсокартону підійде не кожен камінь штучний декоративний, а тільки тонкостінний цегла. На поверхню з гіпсокартону можна укладати декоративні облицювальні матеріали тільки всередині приміщення, в місцях несхильних впливу вологи, при цьому сам гіпсокартон повинен бути вологостійким. Що стосується поверхонь, які виконані з неміцних, схильних до осипання поверхонь і володіють великою вбирати, то перед проведенням облицювальних робіт їх слід обробити грунтовкою.

Камінь штучний декоративний. Видео.