Стабілізатор напруги Елекс гібрид 9-1/10а переваги і недоліки

Традиційні гідності стабілізаторів на основі реле - стійкість роботи, прийнятна точність, великий діапазон стабілізації. Однак головний плюс - доступна вартість. В останні роки стабілізатори «ЕЛЕКС ГІБРИД» отримали вдосконалену конструкцію системи охолодження. Її основу складає радіатор зі збільшеною поверхнею тепловіддачі. За рахунок інтенсифікації конвективного тепловідведення вдається знизити нагрів стабілізатора навіть в умовах підвищеного навантаження. Це значно підвищує надійність роботи пристрою. У той же час відзначимо, що експерти радять при виборі стабілізатора забезпечувати певний запас по потужності.

Результат пошуку зображень за запитом "гибрид 9-1/10а"

В цьому випадку ви продовжите термін роботи свого пристрою і підвищите його стійкість до знижених вхідним напруженням. Кількісна оцінка такого «запасу» становить приблизно одну третину (на таку величину робоче навантаження стабілізатора повинна бути менше, ніж максимально допустима). Що стосується «мінусів», то типовим недоліком стабілізаторів релейного типу є характерні звуки під час роботи і поступовий знос механічних контактів реле. Виробник гарантує безкоштовне обслуговування (ремонт) приладів серії «Гібрид» протягом 24 місяців.

ТМ «Елекс» має багаторічний досвід у виготовленні надійних однофазних стабілізаторів релейного типу, які гордо носять назву серії «Гібрид». В основі роботи такого приладу лежить мікропроцесорне управління і механічне спрацьовування контакторів - звідси і назва для даної серії: «Елекс Гібрид 9-1 / ...», де «9» - кількість ступенів стабілізації, «1» - призначення для однофазної мережі, а остання цифра («25», «32», «40») вказує на допустимий вхідний струм (в амперах) або на максимальну потужність приладу (5,5 кВа, 7,5 кВа, 9 кВа).

Що ж стосується моделі Елекс гібрид 9-1/10а, вона є досить затребуваною серед покупців, з огляду на те, що має достатній перелік переваг.

Елекс Гібрид 9-1-10 v2.0 (2200) - стабілізатор напруги, призначений для мінімальних потреб в домашніх умовах. Він прекрасно підходить для роботи таких домашніх побутових механізмів як: телевізор, комп'ютер, світло. Даний стабілізатор зручний у використанні, так як його можна закріпити на стіні або встановити на підлозі (на рівній поверхні) як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні, що дозволяє економити вільний простір в будинку.

До його особливостей та переваг відносять:

- прогресивна гібридна технологія сімісторно - релейної комутації обмоток автотрансформатора;

- відсутня можливість спотворити форму мережевої синусоїди;

- Часовий термін реакції на зміни вхідної напруги - 100 мс;

- Мікропроцесорне управління;

- Безшумно функціонуючий тороїдальний трансформатор;

- RMS-вимір вхідної напруги;

- Якісний аналізатор мережі та самого стану стабілізатора;

- Розширене сервісне меню, яке оснащене десяткою параметрів;

- В якості вихідного дроселя застосовується індуктивність трансформатора;

- Активний сталий захист контактів від виникнення дуги;

- Дублюючий вихідний захист від перенапруги;

- Потужні силові реле, з ресурсом не менше мільйона спрацьовувань;

- Сталевий корпус приладу, який оброблено ефективною високоякісною порошковою емаллю;

- Високоякісні інноваційні комплектуючі;

- Універсальний корпус, робота можлива в трьох просторових положеннях: лежачи, стоячи вертикально, висячому;

Підбираючи модель стабілізатора, необхідно врахувати сумарну потужність всіх стаціонарних електроприладів і додати 20-30% запасу потужності, на випадок низької напруги «на вході» або великих перепадів. Такий підхід максимально збільшить термін служби самого приладу і послужить резервом, в разі виникнення додаткових навантажень.

Стабілізатори напруги «Елекс Гібрид» - гарантія стабільної і довговічної роботи електроприладів.

Якщо Ви шукаєте надійний стабілізатор напруги, рекомендуємо сайт http://xn--80ac0ce.xn--j1amh/