Промислові тепловентилятори. Технічний опис.

Промислові тепловентилятори. Технічний опис.

Якщо вам потрібно оперативно обігріти будинок, то оптимальним варіантом стане тепловентилятор. За рахунок сильного повітряного потоку, приміщення обігріваються за лічені хвилини. Це є головною перевагою калориферів в порівнянні з конвекторами і масляними обігрівачами, які досить-таки довго нагріваються. Крім усього, дані пристрої відрізняються невисокою ціною. Переглянути на нашому сайтi.

Промислові тепловентилятори: конструктивні особливості.

Промислові тепловентиляториНа сьогодні, не таемниця, калорифери не користуються великою популярністю. Саме тому, виробники постійно модернізують модельний ряд. Технічні характеристики:

 1. У нових моделях замість металевої спіралі використовують керамічний стрижень, який є більш надійним опалювальним компонентом. За рахунок цього не спалюється кисень, забезпечується комфортне перебування в кімнаті.
 2. В окремих моделях, крім глиняних пластин, виробники додали вугільний аерофільтр як елемент обігріву.
 3. Подбали і про функціональні компоненти, такі як сенсор пересування, інтегрований таймер виключення, іонізатор, а також обертаюча оболонка.
 4. Щоб перешкоджати перегріву приладу, передбачена функція вимикання при падінні, а також бар'єрне автоматизоване вимикання при досягненні агрегатом певної температури.

Види тепловентиляторів.

 • промислові;
 • побутові;
 • теплові гармати.

Такі агрегати відрізняються потужністю нагріву, загальною продуктивністю, елементами конструкції і т.д. Все залежить від призначення калорифера і загальної площі його дії.

Залежно від способу монтажу бувають:

 • фіксовані (настінні, підлогові і стельові);
 • мобільні (для контори, офісу, дачі).

По виду обігрівальних елементів нагрівачі діляться на 3 типи:

 • ТЕНові;
 • Гвинтові;
 • Металокерамічні.

ТЕНові і металокерамічні є більш поширеними і безпечними в порівнянні з гвинтовими. Такі прилади не випалюють кисень в приміщенні, відрізняються низькою температурою нагрівання, мінімізують виділення шкідливих речовин і поганого запаху. Але і їх вартість, відповідно, більша.

Купити промисловий тепловентилятор ви можете на www.7-vz.com завжди по найбільш вигідній ціні. Фахівці нашой проектно-монтажної компанії забезпечать сервіс на найвищому рівні, починаючи з підбору обладнання та, закінчуючи виконанням пуско-налагоджувальних робіт.

Промислові тепловентилятори

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52