Незвичайний погляд на мийки

. Опубликовано в Полезные советы

Незвичайний погляд на мийки

У мережі можна знайти багато матеріалу про те, якою повинна бути мийка для кухні та, як правильно її вибирати.Справа в тому, що весь матеріал, розміщений на сайтах, призначений для споживача, який віддає перевагу надійність і міцність, наприклад, кухонні мийки, виготовлені з металу, граніту або нержавіючої сталі. Але виробники кухонних мийок не стоять на місці, вони, прагнучи задовольнити всі запити споживачів, пропонують на їх суд мийки, виготовлені з латуні, міді, бронзи, коріана і дерева.

Серед всіх перерахованих матеріалів, які прийнято вважати нестандартними для виготовлення кухонних мийок, велику популярність завоювали бронза і мідь. Подібні вироби прийнято називати вінтажними. Мається на увазі, що вироби, виконані під старовину, впроваджуються в сучасний дизайн. Подібні мийки сподобаються шанувальникам ретро стилю. Кухонна мийка, виготовлена з бронзи або міді, відмінно впишеться в класичний дизайн інтер’єру, і допоможе їй у цьому натуральний матеріал і теплі тони.Мийка, виготовлена з міді та латуні, відмінно поєднується з компактним дизайном і м’якими і плавними лініями. Для виробництва бронзових або мідних мийок використовується нержавіюча сталь, товщина стінки якої дорівнює одному міліметру. Мідний або бронзовий відтінок виходить в результаті нанесення спеціального покриття, яке зверху покривається лаком, що захищає мийку від впливу корозії.Для даних кухонних мийок є великий вибір різних аксесуарів, в першу чергу, звичайно, змішувачі та крани, які також виконані під мідь або під бронзу.Крім цього увазі споживача представлені різні полички, гачки і рейлінги, які дають можливість створити індивідуальний неповторний стиль.

Наступний вид кухонних мийок — це мийки, виготовлені з композитних матеріалів. Даний вид мийок з’явився на ринку зовсім недавно. А ось миття, виконаним з кориана, що відведено на ринку взагалі особливе місце. Коріан — це акрилова смола з додаванням мінеральних наповнювачів, які за зовнішнім виглядом нагадують натуральний камінь.Для того, щоб виготовити з коріана мийку необхідно нагріти його до потрібної температури, а потім надати йому необхідну конфігурацію. Після того, як форма застигне і стане жорсткою, за допомогою склеювання можна збільшити число комбінацій.

За допомогою акрилового клею, шви між мийкою і стільницею склеюються так, що вони являють собою одне ціле.Переваги коріана полягають у його високих гігієнічних показниках, водонепроникності. На дотик коріан теплий, можна сказати, що у цьому матеріалі втілилися міцність і пластичність. На ринку є більше ста варіантів відтінків мийок, виготовлених з коріана. Звичайно, в стандартному варіанті представлені білі мийки, в основному кольорові мийки роблять під замовлення, це обумовлено тим, що колір мийки має ідеально збігатися з кольором стільниці.

Одними з найбільш екзотичних варіантів кухонних мийок, представлених на ринку, є мийки, виготовлені з дерева.Ніхто не буде сперечатися з тим, що далеко не кожен день на кухні можна побачити мийку з полірованого дерева.Відрізняються дерев’яні кухонні мийки тим, що вони створюють унікальну ауру, завдяки натурального масиву дерева.Дерев’яні мийки знайдуть своїх шанувальників серед тих споживачів, які натуральність цінують більше, аніж практичність і довговічність. Завдяки сучасним технологіям виробники дерев’яних мийок усунули багато вад деревини.Наприклад, використання тієї ж технології, що і при будівництві яхт, дозволяє зробити деревину несприйнятливою до впливу води. Дерев’яні мийки з бірманського тика виготовляють вручну, потім покривають п’ятьма шарами спеціального лаку. Дерев’яні мийки, виготовлені вручну, мають дуже високу вартість, так само як і всі дерев’яні вироби ручної роботи, які виконані з цільного шматка дерева.

І ще один варіант незвичайної мийки, яка була створена дизайнером Juan Francisco — кухонна раковина S-Lav. Будь-яка кухонна мийка призначена для миття посуду, але жодна з існуючих моделей не може повністю задовольнити всі потреби споживачів. З існуючим вибором моделей дуже непросто організувати повноцінний процес миття посуду. Ось тому дизайнеру прийшла думка про оптимізацію цієї задачі. Нова кухонна мийка S-Lav являє собою самодостатній елемент кухонних меблів, який допомагає організувати повний цикл миття посуду.У мийці послідовно розташовані наступні зони: ємність для видалення залишків їжі, зона замочування посуду, зона миття посуду і ополіскування, сектор сушіння посуду. Кухонна мийка S-Lav має оригінальний дизайн, в якому передбачено каскадне розташування всіх рівнів, що забезпечує природний стік води.

Незвичайний погляд на мийки. Видео