Купуємо кондиціонер

. Опубликовано в Статьи партнеров

Купуємо кондиціонер

Нестерпна спека і задуха буквально доводять до божевілля. І, не дивлячись на це, не всі наважилися придбати для свого будинку та здійснити встановлення кондиціонера. У чому ж причина?

На жаль, не дивлячись на всю зручність та універсальність кондиціонерів і при тому, що в країні вони представлені офіційними дилерами Hyundai, Daikin, Mitsubishi, General в якості продукції яких зовсім не варто сумніватися, не всі ще купили кондиціонер.

Сьогодні, купуючи кондиціонери у Львові, ви можете, при потребі, скористатися сервісом та гарантійним ремонтом. Крім того, продаж супроводжується доставкою та монтажем кондиціонерів у Львові.

Безперечні плюси кондиціонерів

  • Кондиціонери - це універсальна сучасна кліматична техніка. Вони можуть забезпечити комфортну для вас постійну температуру в приміщенні. При цьому вони можуть, як охолодити ваше приміщення, рятуючи від спеки, так і зігріти, коли це необхідно.
  • Очищення повітря - запорука здоров'я. Сучасні віконні кондиціонери можуть допомогти з очищенням повітря, а значить, вам вже не доведеться дихати пилом і шкідливими мікроорганізмами, що живуть в ній. У вашій квартирі тепер завжди буде чисте і свіже повітря.
  • Купівля кондиціонера робить вас успішним в очах друзів і знайомих. І поки багато хто вважає, що кондиціонер їм не по кишені, ви будете насолоджуватися чистим повітрям заданої температури.

Незначні мінуси

  • Щороку з'являються нові моделі кондиціонерів з ще більшим функціоналом і, якщо ви стежите за модою, вам доведеться часто міняти кондиціонери.
  • Якщо ви звикли економити електроенергію, будьте готові, що вам доведеться платити за електрику трохи більше. Крім того, передбачте витрати на заміну фільтрів.
  • Неправильне використання або недотримання запобіжних заходів і рекомендацій, може привести до незначного погіршення здоров'я (всім відомі міфи про те, що від кондиціонера можна застудитися. Хоча, вся справа не в техніці, а в правильності її використання).

Як вибрати кондиціонер, який підійде вам найкращим чином?

Перед тим, як вибрати кондиціонер, недостатньо уявити, яким буде його зовнішній вигляд. Перш за все, варто визначитися з набором необхідних додаткових функцій і його ціною, а також з необхідним для вас набором технічних характеристик. А також з тим, де його придбати.

Якщо ви збираєтеся експлуатувати кондиціонер, наприклад, в домашніх умовах, то деякі з цих параметрів обчислити не важко. Один з найважливіших - це потужність. В кінцевому підсумку саме від потужності залежить, чи зможе інверторний кондиціонер впоратися зі своїми прямими функціями. Залежно від характеристик приміщення, а саме площі, орієнтації вікон і їх конфігурації, кількості дверей, побутової техніки, а також кількості людей що знаходяться в цьому приміщенні. Виходячи з цього, і потрібно підбирати потужність кондиціонера, тобто чим більше ваше приміщення і більше в ньому знаходиться людина, тим більш потужний кондиціонер вам потрібен. Більш докладно вам зможе розповісти продавець-консультант в тому магазині, в якому ви вирішите зробити покупку.

Крім того, необхідно, визначитися з типом кондиціонера, який найкращим чином підійде до ваших умов.

Необхідно заздалегідь визначитися з додатковими функціями, такими як: осушення повітря, регулювання потоку повітря, режим сну. Всі ці поради допоможуть здійснити вірний вибір за короткий термін з мінімальними витратами.

Найкращим місцем для придбання кондиціонера стануть інтернет магазини, в яких їх можна придбати за нижчими цінами ніж в супермаркетах електроніки.